برای مشاوره رایگان خرید بیمه اینجا کلیک کنید.

شرایط از کارافتادگی به علت تصادف و آسیب دیدن تاندون و بافت نرم بدن

+1 امتیاز
19 بازدید
سوال شده 18 دی 1395 در ازکارافتادگی توسط m.n (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 19 دی 1395 توسط ehsan
با عرض سلام:بنده مدت چهار سال پیش تصادف کردم که منجر به مصدومیت پای راست من گردید.تاندون انگشت دوم پایم پاره شد.الان با گذشت چهار سال به علت کارم وقتی زیا پیاده روی میکنم درد می کندو دیگر به راه رفتن نمی باشم.

می خواستم ببینم با این وضع پا یم داره می توانم برای از کارافتادگی اقدام کنم.به دکتر هم که مراجعه کردم.چون بافت نرم بدن دچار پارگی شده است هیچ درمانی ندارد وفقط باید مدارا کنی.

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو محاسبه عیدی بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر مالیاتی , سازمان امور مالیاتی و ... در  مرجع سوالات مالیات بپرسید.
...