برای مشاوره رایگان خرید بیمه اینجا کلیک کنید.

بازنشسته نیروهای مسلح هستم آیا می تونم سوابق بیمه تامین اجتماعی رو به فرزندم انتقال بدم

+1 امتیاز
29 بازدید
سوال شده 22 دی 1395 در سابقه بیمه توسط moslemmahmoodi (430 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 22 دی 1395 توسط ehsan
با عرض سلام بنده بازنشسته نیروهای مسلح هستم در زمان بازنشستگی به مدت ده سال پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی داشتم که در آن زمان قابل انتقال نبود و در حال حاضر آن ده سال سابقه کماکان باز است لطفا بفرمایید.

 آیا میتوانم این ده سال سابقه را به فرزندم انتقال دهم یا مبلغ آن را از تامین اجتماعی پس بگیرم. خیلی ممنونم

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 24 دی 1395 توسط سینائی (28,560 امتیاز)
شما پس از اینکه 20 سال سابقه تو نیروهای مسلح داشتین ، درصورت موافقت نیروهای مسلح امکان انتقال سابقه وجود داشت

متاسفانه قانونی برای انتقال سوابق به غیر وجود ندارد

در صورتی که سوابق نیروهای مسلح شما و تامین اجتماعی به صورت همزمان باشد امکان استرداد وجود خواهد داشتبرای اطلاع از تازه ها و بخشنامه های سازمان تامین اجتماعی می توانید به سایت
www.Cloob.com/tamin
مراجعه فرمائید

سوالات مشابه

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو محاسبه عیدی بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر مالیاتی , سازمان امور مالیاتی و ... در  مرجع سوالات مالیات بپرسید.
...