برای مشاوره رایگان خرید بیمه اینجا کلیک کنید.

قبلا از بیمه بیکاری استفاده کردم آیا میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم؟ و چند ماه به من تعلق میگیره؟

+2 امتیاز
81 بازدید
سوال شده 22 دی 1395 در بیمه بیکاری توسط amin emami (140 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 22 دی 1395 توسط ehsan
با سلام
بنده دارای 24 سال بیمه هستم.

یکبار در سال 84 تا 86 از بیمه بیکاری استفاده کردم (به مدت 26 ماه )و متاهل هستم. بعد از آن تا الان به مدت 84 ماه بیمه دارم. الان میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم؟ و چند ماه به من تعلق میگیره؟
با تشکر

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 23 دی 1395 توسط bonakdar (6,220 امتیاز)
سلام تا اونجا که من فهمیدم شما یکبار از کل حق بیمه بیکاری خودتون استفاده کردی ولی چون سابقه جدید دارید به ازای اون اگه شرایطتشو داشته باشید میتونید دوباره استفاده کنید

یعنی برای 84 ماه سابقه 18 ماه دیگه بیمه بیکاری و منع قانونی نداره

بنكدار
09352354033
[email protected]

سوالات مشابه

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو محاسبه عیدی بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر مالیاتی , سازمان امور مالیاتی و ... در  مرجع سوالات مالیات بپرسید.
...