برای مشاوره رایگان خرید بیمه اینجا کلیک کنید.

چگونگی دریافت حق و حقوق در شرکتهای خصوصی که نه قرارداد بسته نه بیمه کرده اند

+1 امتیاز
47 بازدید
سوال شده 18 دی 1395 در شکایت از کارفرما توسط farshid (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 19 دی 1395 توسط ehsan
با سلام و تحیات الهی

احتراما به استحضار میرسانم یکی از بستگانم در یک شرکت خصوصی به مدت حدودا 80 روز مشغول بکار بوده و در این مدت نه بیمه داشته نه قرارداد نه حتی مبلغی به عنوان حقوق و مزایا دریافت ننموده است . خواهشمند است برای رسیدن به حق و حقوق ماهیانه و بیمه چه راهی را باید انجام دهم و پیگیری کنم.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 27 دی 1395 توسط مگی (970 امتیاز)
به اداره کار منطقه ای مراجعه کنند و در دادخواستی تمامی موارد مورد نظرشون را عنوان کنن

هیئت تشخیص در صورتی که نیاز باشه کارشناس ارسال میکنن

سوالات مشابه

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو محاسبه عیدی بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر مالیاتی , سازمان امور مالیاتی و ... در  مرجع سوالات مالیات بپرسید.
...