برای مشاوره رایگان خرید بیمه اینجا کلیک کنید.

در صورت اقدام برای بیمه تکمیلی ملت از طرف محل کار همسرم دوره انتظار چقدر هست

0 امتیاز
30 بازدید
سوال شده 18 دی 1395 در بیمه تکمیلی گروهی توسط مریم ن (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 19 دی 1395 توسط ehsan
با سلام.همسر من کارمند راه آهن و از طرف اداره بیمه تکمیلی ملت هستند.من خودم نیز فرهنگی و تحت پوشش بیمه طلایی هستم. من میخواهم از طرف همسرم برای بیمه تکمیلی دوم اقدام کنم. در اینصورت برای دریافت هزینه زایمان از طرف بیمه ملت، مدت زمان انتظار، 9 ماه است؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 30 دی 1395 توسط اسناد پزشکی بیمه ملت (7,240 امتیاز)
با سلام
بیمه نامه ای که برای پرسنل راه آهن صادر شده است فاقد دوره انتظار است
البته راه آهن پوشش مدیریت صندوق را از بیمه ملت خریداری کرده است

//این پاسخ توسط مسول مرکز صدور و اسناد پزشکی درمان تکمیلی بیمه ملت شعبه جنوب غربی تهران ارسال شده است
"از سرتاسر ایران میتوانید برای دریافت مشاوره و یا تحویل پرونده پزشکی و یا خرید بیمه نامه های درمان تکمیلی بصورت انفرادی و گروهی تماس بگیرید"
داود ابهری

0919-0587798///

سوالات مشابه

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو محاسبه عیدی بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر مالیاتی , سازمان امور مالیاتی و ... در  مرجع سوالات مالیات بپرسید.
...