برای مشاوره رایگان خرید بیمه اینجا کلیک کنید.

سال 93 عقد کردم و 9 ماه سابقه داشتم ولی الان 3 سال و 3 ماه سابقه دارم آیا هدیه ازدواج به من تعلق می گیره

+2 امتیاز
80 بازدید
سوال شده 14 دی 1395 در کمک هزینه ازدواج توسط farhadat (140 امتیاز)
من سال ۹۳ عقد کردم و در تاریخ عقد ۹ ماه سابقه داشتم و الان سابقه کارم شده ۳سال و سه ماه آیا هدیه ازدواج  تامین اجتماعی به من تعلق می گیره ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 14 دی 1395 توسط سینائی (28,560 امتیاز)
با سلام

یکی از شرایط هدیه ازدواج داشتن دوسال سابقه پرداخت بیمه اجباری قبل از ازدواج می باشد و سوابق بعد از تاریخ عقد ملاک عمل نخواهد بودبرای اطلاع از تازه ها و بخشنامه های سازمان تامین اجتماعی می توانید به سایت
www.Cloob.com/tamin
مراجعه فرمائید

سوالات مشابه

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو محاسبه عیدی بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر مالیاتی , سازمان امور مالیاتی و ... در  مرجع سوالات مالیات بپرسید.
...