برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

اگر قانون بخشودگی جرایم عملی بشود آیا منی که جریمه ام رو قسطی پرداخت می کنم هم شامل می شود

+1 امتیاز
28 بازدید
سوال شده 12 دی 1395 در جریمه و بدهی بیمه توسط رضا صادقی (180 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 13 دی 1395 توسط ehsan
م به تامین اجتماعی حدود 17 تومن بدهی دارم ك از این مبلغ حدود 10 تومنی جریمه هست، قسط بندی كردم وتا العان 7 تومن دادم، اگر قانون بخشودگی جرایم عملی بشود من هم شامل میشوم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 13 دی 1395 توسط bonakdar (6,140 امتیاز)
سلام باید به شعبه مراجعه کنید و پیگیری کنید که شامل کارگاه شما می شود یا نه و در صورت لزوم اقساط قبلی را باطل کنید و برای بدهی اصلاح شده تقسیط جدید ببندید.

بنكدار
[email protected]

برای رزرو وقت مشاوره کلیک کنید. 

سوالات مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 59 بازدید

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر بیمه شخص ثالث 96 بیمه اختیاری 96 حداقل حقوق 96 مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو لیست بیمه بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر
...