برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

شرایط ضامن شدن مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی چگونه است؟

0 امتیاز
868 بازدید
سوال شده آبان 24, 1395 در وام بیمه تامین اجتماعی توسط لارستانی
شرایط ضامن شدن مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی چگونه است؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده آبان 24, 1395 توسط ریحانی
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فقط می توانند ضامن افراد درجه یک خانواده خود شوند یعنی فرزندان، همسر، پدر و مادر .
بنابر این امکان ضمانت مستمری بگیر برای سایر افراد خانواده مانند نوه ها امکان پذیر نمی باشد.
 در ضمن برای دریافت برگه گواهی ضمانت و کسر از حقوق می بایست مستمری بگیر باید به شعبه بیمه تامین اجتماعی خود مراجعه نماید و درخواست برگ ضمانت با گواهی کسر از حقوق کرده و برگه کسر از حقوق را به بانک ارائه دهد.

سوالات مشابه

+2 امتیاز
2 پاسخ 161 بازدید

کانال تلگرام بیمه    تماس با ما    درباره بیدبرگ قوانین سایت بیمه بیمه عمر بهترین بیمه عمر بیمه شخص ثالث 96 بیمه اختیاری 96 حداقل حقوق 96 مشاوره آگاهانه شرایط بیمه عمر   

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی سابقه بیمه استعلام بیمه خودرو لیست بیمه بیمه طلایی فرهنگیان مرجع بیمه تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با  مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,  پرداخت مالیات , عوارض , مفاصاحساب مالیات , دفاتر
...